אימהות לתינוקות זוכרות לנשום

נעים להכיר

אפרת דורון, מאמנת אישית הווייתית, מרצה ומעבירה סדנאות "אימהות זוכרות לנשום". מזה שני עשורים, מתרגלת ומקדישה את חייה להתפתחות אישית, תרגול מדיטציה וחקירה של מערכות יחסים.

שעות פעילות

יום רביעי 9.30

מחיר

  • מחיר לסדנה בת 4 מפגשים רק 250 ₪
  • מחיר לסדנה בת 2 מפגשים רק 125 ₪
  • *מבצע * בקניית 2 סדנאות ממבחר הסדנאות – 10% הנחה

סדנה בת 4 מפגשים.

חופשת הלידה, מביאה אתה רגעי קסם רבים, אך בו בזמן, מציבה אותנו מול אתגרים רבים, פיזיים, רגשיים ונפשיים כאחד. לילות קטועי שינה, הנקות או שטיפות בקבוקים, בכי בלתי פוסק, של התינוק, או של האם, שעות לבד עם עצמך, הרים של כביסה, גבעות של כלים, ובכלל תפעול ה'חיים'.

לעיתים כל אלו, מלווים בסערות הפנימיות שלנו, אשר פוגעת באיכות היחסים שלנו קודם כל עם עצמנו, ואחר כך, גם עם בני המשפחה הקרובים לנו.

קורס 'אימהות זוכרות לנשום' יעניק לך כלים מעשיים, מעולם מדיטציית המיינדפולנס והאימון ההווייתי, אשר מאפשרים לנו לעצור רגע, ולפגוש את חיינו מחדש. להיות בנוכחות שקטה, וחומלת קודם כל כלפי עצמנו. נלמד לקבל את עצמנו כאן ועכשיו. ללמוד לקבל ולהכיל את הכעס, הבלבול, החרדה, העייפות, באיכות מאפשרת רכה וסקרנית.

את המציאות לא בהכרח נשנה (וטוב שכך..) אך את חוויית החיים שלי, יש סיכוי מאוד טוב שכן. נתחיל להיות בקשר עם הגוף שלי, עם הנשימה, להכיר את האפשרות לנוח, להיטען.
נלמד למצוא מקום בו תוכלי להתעורר מהחיים על "אוטומט" ולפתח חופש בחירה, לגלות מה חשוב לך להיות מול נסיבות חייך המשתנים. תלמדי להיות נוכחת במתרחש בחייך, כאן ועכשיו ברגעי השמחה והאושר הקסומים וברגעי הקושי המאתגרים.

הקורס מעניק בכל פעם כלים ועקרונות מעולם המדיטציה, אותם נתרגל במהלך המפגש ביחד עם התינוק. ניתן לתינוק שלנו להיות המורה שלנו – בהקשבה, בתשומת לב, בסקרנות ובנוכחות מלאה.