סדנאות יצירה לאימהות בחופשת לידה

נעים להכיר

נעים להכיר שמי קרן אבא הולינסקי, בת 38, אימא לשניים, מורה ומחנכת במקצועי, יוצרת ועוסקת במלאכות יד מימי כתלמידת בי"ס יסודי ועד היום. במהלך "חופשת" הלידה עם  הבת שלי , שהייתה תקופה מאתגרת ביותר, מצאתי עצמי חוזרת אל מלאכות היד כדרך להשקיט את עצמי ולתת לעצמי רגע של רוגע (גם כשעשיתי זאת כשהיא עליי במנשא (:  ). הזמנתי חברות אחרות להצטרף לעשייה ומתוך מעגלי הנשים ועבודות המלאכה עבור התינוקות נוצרו סדנאות היצירה לנשים בחופשת לידה: זמן איכות לבלות עם התינוק ועם עוד אמהות, להכין עבורו משהו בעצמינו ובו זמנית לעשות רגע של שקט ומנוחה בראש. הסדנא ביום חמישי 9.30

שעות פעילות

ימי חמישי בשעה 9:30

מחיר

  • מחיר לסדנה בת 4 מפגשים רק 250 ₪
  • מחיר לסדנה בת 2 מפגשים רק 125 ₪
  • *מבצע * בקניית 2 סדנאות ממבחר הסדנאות – 10% הנחה

סדנאות יצירה לאימהות בחופשת לידה, סדנה בת ארבעה מפגשים .

בכל מפגש נכין תוצר אחד לשימוש התינוק, תוך לימוד של טכניקות שיאפשרו לכן לעשות עוד דברים בעצמכן בבית. נוכל לשוחח ולפרוק את מה שעל הלב, לשתף בחוויות ממקום לא שיפוטי ותומך ובאותו הזמן להרגיע ולתת לעצמינו זמן "being" בתקופה כה עמוסה.

חוויית היצירה והגאווה על התוצר המוכן במו ידינו עבור ילדינו היא חוויה מעצימה ונעימה ואין ספק שהמחמאות שמגיעות בכל פעם שמספרים כי את הבגד/ משחק/ פריט הזה הכנת בעצמך עבורו/ה, גורמות

בכל סדנה נכין תוצר אחד עבור התינוק. משך מפגש כשעה וחצי.

כמה דוגמאות מהעבודות שנכין .

רעשנים- שני סוגי רעשנים: פעמונים מעוצבים לרגליים או ידיים- לגירוי התינוקות לתנועה, רעשן בד רך

(עלות חומרים למשתתפת 40 ₪.)

שדרוג בגדי ילדים- מפגש בו נוסיף פרטים עיצוביים על בגדי בייסיק, "נשנה מגדר" לבגדים בצבעוניות מסוימת (ירושות מאחרים), נכסה כתמים… (עלות חומרים למשתתפת 40 ₪.)

"תיק התחלות"- שקית מעוצבת לשמירת בגדים מלוכלכים, חיתול טטרה עם שם הילד/ה, תפסן למוצץ.

(עלות חומרים למשתתפת 40 ₪. על כל משתתפת להביא איתה חיתול בד לקישוט)

משחקים ממוחזרים- נכין שני משחק משיכות ומשחק השחלות מקופסאות ממוחזרות לפיתוח מיומנויות של מוטוריקה עדינה וקשר עין יד. (עלות חומרים למשתתפת 40 ₪.)

שמיכת פליז בעיצוב אישי- על שמיכות פליז בצבעים חלקים נוסיף פרטי עיצוב יחודיים ואת שם התינוק/ת מבדים שונים. (עלות חומרים למשתתפת 40 ₪.)

בובה מחיתול טטרה- נהפוך חיתול טטרה שכל אחת מהמשתתפות תביא לבובת שמיכי-חיה רכה ונעימה

(עלות חומרים למשתתפת 40 ₪