עיצוב חדר תינוקות וילדים

נעים להכיר

שמי דולי דויטשר, מעצבת פנים, הום סטיילינג וביולוגית לשעבר, מתמחה בעיצוב פנים והלבשת הבית. אני אוהבת עיצוב, צבע, טקסטיל, יצירות, אסתטיקה, בישול, אפייה ודברים יפים בכלל. אחרי תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני במנהל עסקים וקריירה בת חמש שנים בתעשיית התרופות, נפלה בידנו הזכות לרילוקיישן בקליפורניה, שם זכיתי ללמוד את מה שאני הכי אוהבת – עיצוב פנים. אני מאמינה שעיצוב פנים זו הדרך "להרגיש בבית" ושבהרבה בתים אין תמיד צורך לשבור קירות או חסכונות כדי לתת לבית את המראה שאתם רוצים, בחירה נכונה של רהיטים, שדרוג רהיטים קיימים, צבע, טפטים, תאורה נכונה, טקסטיל ומעט עיצוב בגבס יכולים ליצור את הבית מחדש ולתת לו את המראה שתמיד חיפשתם.

שעות פעילות

יום ראשון 9.30

מחיר

  • מחיר לסדנה בת 4 מפגשים רק 250 ₪
  • מחיר לסדנה בת 2 מפגשים רק 125 ₪
  • *מבצע * בקניית 2 סדנאות ממבחר הסדנאות – 10% הנחה

סדנא בת 2 מפגשים , נלמד כיצד לעצב נכון את חדר התינוק \ הילדים וגם נכין תמונת תלת מימד כפריט עיצובי לחדר המורכבת מפריטים הקשורים בתינוק.
מפגש ראשון – סידור נכון של הרהיטים בחדר, מציאת פתרונות אחסון וטיפים לסידור ארונות וצעצועים, עיצוב ובטיחות חדר הילדים, בחירת גוונים והלבשת הקירות יחד עם שילובם בריהוט, בטקסטיל ובאקססוריז בחדר. נלמד רעיונות לשדרוג במינימום תקציב יחד עם דברים שאפשר לעשות לבד.
רצוי לבוא למפגש עם שרטוט החדר, המידות ותמונות של החדר.
מפגש שני – יצירת תמונת תלת מימד כפריט עיצובי לחדר, המורכבת מפריטים הקשורים בתינוק. רצוי להכין מראש תאריך לידה, שעת לידה, משקל לידה וכדומה ולהביא פריטים קטנים כגון תמונת התינוק, כובע, גרביים או נעליים במידה NB.

עלות חומרים לכל משתתפת 60 ש"ח .